Крокуючи до європейських стандартів

21 жовтня у Державному департаменті України з питань виконання покарань відбулася робоча зустріч з представниками Швейцарської агенції розвитку і співробітництва (ШАРС) і регіонального офісу міжнародної неурядової організації ‘Міжнародна тюремна реформа’ (PRI).

У її роботі взяли участь регіональний директор PRI (Росія) Вікторія Сергеєва, координатор проектів ШАРС в Україні Людмила Нестриляй та менеджер українсько-швейцарського проекту ‘Підтримка пенітенціарної реформи в Україні’ Алла Мукшименко. Держдепартамент репрезентували: Голова відомства Олександр Галінський, перший заступник Голови Микола Ільтяй, заступник директора департаменту з гуманітарних питань та охорони здоров’я Олександр Свєтлак, начальник організаційно-аналітичного управління Сергій Скоков та начальник відділу міжнародної співпраці Владислав Клиша.

Відкрив зустріч і привітав учасників делегації Голова Держдепартаменту Олександр Галінський. Він наголосив, що розвиток міжнародного співробітництва має для Держдепартаменту першочергове значення, насамперед з погляду вивчення практики реалізації міжнародних стандартів поводження з засудженими і особами, взятими під варту.

У зв’язку з цим у відомстві з зацікавленням сприймається пропозиція співробітництва зі Швейцарським агентством з розвитку і співробітництва (ШАРС) та неурядовою організацією "Міжнародна тюремна реформа’, яка має високий авторитет серед пенітенціарних систем зарубіжних країн.
Українсько-швейцарський проект ‘Підтримка пенітенціарної реформи в Україні’ є важливим аспектом міжнародного співробітництва в напрямі упорядкування діяльності кримінально-виконавчої служби відповідно до міжнародних стандартів. Координує проект від Держдепартаменту перший заступник Голови Микола Ільтяй. Розрахований він на 2009-2011 роки і складається з п’яти компонентів: "Біла Церква — центр компетентності", "Реформування системи попереднього ув’язнення", "Жінки та матері з дітьми в ув’язненні (підготовка засуджених жінок до звільнення)’, "Підготовка персоналу для роботи із особами, засудженими до довічного позбавлення волі" та "Формування об’єктивної громадської думки про державну політику з питань виконання покарань".

Після того, як учасники зустрічі висловили свої думки та наміри щодо напрямів спільної діяльності в рамках підтримки пенітенціарної реформи в Україні, сторони підписали Протокол про наміри щодо реалізації проекту ‘Підтримка пенітенціарної реформи в Україні’.

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті