Підбиваємо підсумків онлайн-навчання для персоналу пробації

За дорученням Міністерства юстиції України на базі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України впродовж 2019 року пройшли онлайн-навчання для персоналу пробації, як вид інформальної освіти 350 осіб.

 - 149 осіб - вивчали в онлайн-режимі найбільш актуальні для практичної діяльності тематичні блоки: «Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення повнолітнього засудженого (обвинуваченого); підготовка досудової доповіді; підготовка та складання індивідуального плану роботи із засудженим» і «Комунікативні навички та мотиваційне консультування».
- 201 особа - повний онлайн-курс для персоналу уповноважених органів з питань пробації з вивченням модулів правової та фахової компетентності, кожен з яких містить по п’ять тематичних блоків.
По завершенню кожного навчання працівниками центру організовано анкетування-опитування думки слухачів щодо змісту навчальних матеріалів, їх доступності та зрозумілості, повноти висвітлення навчальних питань, ставлення слухачів до онлайн-навчання, побажання, зауваження та пропозиції. За результатами таких опитувань враховувались конкретні пропозиції та вносилися відповідні зміни до онлайн-курсів, що надало змогу вдосконалювати процес онлайн-навчання.

 

Зараз на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті