Поради засудженим щодо допомоги вдома

У рамках реалізації Курсів з підготовки до звільнення, розвитку соціальних та життєвих навичок 18 лютого викладачами циклу психолого-педагогічних дисциплін Білоцерківського центру ПКП ДКВС України Іриною Дорошенко та Андрієм Єфремовим було проведено заняття за темою «Допомога вдома» для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія» (№ 35).

Метою даного заняття було допомогти засудженим виправити хибні міркування про різні проблеми, із якими вони зіштовхуються вдома з рідними та близькими і проаналізувати успішні форми поведінки. Заняття спрямоване на розвиток важливих соціальних навичок, обмін життєвим досвідом та взаємне навчання його учасників.
Впродовж тривалого перебування за гратами у засуджених можуть бути порушені соціальні навички, які необхідні для ефективного вирішення складних життєвих ситуацій, що виникають при взаємодії з рідними та близькими. Дане заняття стосувалося багатьох актуальних питань: ремонту речей, допомоги при виконанні домашньої роботи, надання першої медичної допомоги, вирощування квітів та овочів, приготування простих сімейних страв і організації дешевої сімейної поїздки.

Під час заняття викладачі використовували інтерактивні методи: мозковий штурм, бесіду, дискусію, групову роботу, що сприяло позитивній атмосфері серед засуджених. Дані Курси сприятимуть зменшенню рівня правопорушень і допомагають засудженим розвивати комунікативні навички, підвищувати якість вирішення побутових проблем, які можуть виникнути після звільнення.

Автор: Дорошенко І., фото автора

Зараз на сайті

На даний момент 12 гостей на сайті