Особисті проблеми осіб, звільнених з установ виконання покарань

14 січня викладачами циклу психолого-педагогічних дисциплін Андрієм Єфремовим та Іриною Дорошенко було проведено тренінгове заняття для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)» за темою: «Особисті проблеми осіб, звільнених з установ виконання покарань».

Дане заняття є одним з Курсу розвитку соціальних та життєвих навичок засуджених, проведення якого започатковувалось у рамках проекту Ради Європи «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні». Метою даного заходу є надання засудженим знань щодо розв’язання проблем у відносинах з друзями, які ведуть кримінальний спосіб життя; у відносинах з представниками правоохоронних органів і формування у них навичок подолання власних негативних емоцій.
На початку заняття викладачі провели дискусію із засудженими щодо особистих проблем, які можуть виникнути після звільнення з установи виконання покарань. Учасники виокремили для себе проблеми, які пов’язані з відновленням зв’язків з родиною та проблеми у відносинах з представниками правоохоронних органів. Під час заняття широко застосовувалися різні інтерактивні методи навчання: мозковий штурм, дискусія, робота в групах, що позитивно впливало на активність засуджених.

Такі Курси будуть забезпечувати більш успішну адаптацію засуджених до життя на волі та сприятимуть підвищенню рівня їх соціальної компетентності.
 

Зараз на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті