Відкриття Освітнього простору в Білоцерківському центрі

20 березня 2018 року в Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України відбулося урочисте відкриття Освітнього простору з прав людини і сучасного пенітенціарного менеджменту.

Передувало цьому підписання у 2017 році Меморандуму про взаємодію Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Білоцерківським центром підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України щодо підвищення спроможності Білоцерківського центру у проведенні професійного навчання персоналу ДКВС України з використанням новітніх технологій та створення «Освітнього простору з прав людини та сучасного пенітенціарного менеджменту».

Освітній простір був створений за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста. В урочистостях взяли участь заступник Міністра юстиції Денис Чернишов, заступник голови делегації Міжнародного комітету Червоного Хреста Роже Баптіст Руффі, радник із в’язничних питань Стівен Джеймс Джонстон, експерт Міжнародного комітету Червоного Хреста Михайло Іскра.

Начальник Білоцерківського центру Олег Дука привітав усіх присутніх з нагоди урочистого відкриття Освітнього простору. З вітальним словом звернувся заступник Міністра юстиції України Денис Чернишов, який висловив слова вдячності партнерам за співпрацю та дав високу оцінку професійній діяльності Білоцерківського центру.

У свою чергу міжнародні партнери Роже Баптіст Руффі, Стівен Джеймс Джонстон подякували Міністерству юстиції України та Білоцерківському центру за проведену спільну роботу у рамках Меморандуму та висловили наміри щодо подальшої співпраці. Зокрема експерти Міжнародного Комітету Червоного Хреста планують долучатися до проведення занять із слухачами Білоцерківського центру з метою популяризації ідей гуманізму у світлі діяльності МКЧХ, міжнародних стандартів поводження із засудженими та пенітенціарного менеджменту, динамічної безпеки тощо.

Начальником Білоцерківського центру Олегом Дукою було презентовано доповідь «Сучасний стан та перспективи розвитку Білоцерківського центру ПКП ДКВС України» та в завершальному слові наголошено, що Освітній простір буде слугувати ресурсом для здійснення ефективного професійного навчання пенітенціарного персоналу загалом і зокрема у сфері просвіти з прав людини, пенітенціарного менеджменту.
 Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті