Навчання уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції

Питання ефективності запобігання та протидії корупції є однією із найважливіших проблем, які намагається вирішити сучасна Україна. Актуальність даного питання зумовлюється тим, що корупція провокує й поглиблює суспільні кризові явища, підриває імідж України на світовій арені, негативно впливає на мікро- та макроекономічні процеси, перешкоджає налагодженню конструктивного діалогу між владою та громадськістю, руйнує засади розбудови правової держави та громадянського суспільства.

Тому впровадження заходів антикорупційного спрямування є одним із першочергових завдань, зокрема, і Міністерства юстиції.
З метою підвищення ефективності здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції Білоцерківським центром підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України спільно з Управлінням з питань запобігання і виявлення корупції Міністерства юстиції України розроблено нову навчальну програму підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України за темою: «Запобігання корупції в Державній кримінально-виконавчій службі України».
З 12 по 17 березня 2018 року у Білоцерківському центрі було проведено навчання уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції в установах виконання покарань, слідчих ізоляторах. Головною метою даного навчання є підвищення професійної майстерності та розвиток професійних компетентностей уповноважених.
З метою підвищення ефективності та результативності проведення навчання 16 березня 2018 року до вказаної категорії слухачів завітали заступник начальника управління – начальник відділу виявлення корупції Управління з питань запобігання і виявлення корупції Міністерства юстиції України Бутко Сергій Григорович та заступник начальника відділу виявлення корупції Управління з питань запобігання і виявлення корупції Міністерства юстиції України Забаштанський Максим Михайлович.

У ході зустрічі слухачі отримали ґрунтовні та кваліфіковані відповіді, які виникають чи можуть виникнути під час виконання ними покладених обов’язків, зокрема врегулювання реального та потенційного конфлікту інтересів, реалізації заходів щодо запобігання корупційним або пов’язаних з корупцією правопорушенням, порядку подання е-декларацій тощо.
Отримана інформація та надані відповіді стануть у нагоді під час практичної реалізації ними посадових обов’язків.
По закінченню навчання начальник Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Дука Олег Анатолійович вручив Довідки про підвищення кваліфікації та побажав успіхів у їх професійній діяльності.

 


Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті