Заняття із засудженими на тему «Спілкування з родиною та друзями»

8 лютого відбувся черговий етап навчання для засуджених Білоцерківської виправної колонії (№35) Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України в рамках навчальної програми «Розвиток соціальних та життєвих навичок у засуджених»

Викладач циклу спеціальних дисциплін Дмитро Коваленко та старший викладач циклу підготовки персоналу пробації Ольга Щербатюк провели заняття із засудженими на тему «Спілкування з родиною та друзями» з метою підготовки їх до звільнення. 
Розлука з родиною та друзями – одна з основних проблем засуджених. Важливим завданням даного заняття було заохочення до максимального використання обмежених можливостей спілкування.

Під час заняття засуджені отримали інформацію щодо безконфліктного спілкування з рідними і близькими, розробили алгоритм спілкування по телефону, обговорили який внесок в життя родини вони можуть зробити перебуваючи у місцях позбавлення волі і підтримуючи зв’язок шляхом листування, побачень та телефонних розмов, роблячи знаки уваги рідним.

Під час тренінгу використовувалися інтерактивні методи: мозковий штурм, групова робота, дискусія, що позитивно впливало на мотивацію та активність засуджених. Заняття з даної тематики є актуальними для засуджених, оскільки спонукають їх замислитись над важливістю підтримки родинних зв’язків та пробудити внутрішню мотивацію до позитивних змін.

 

Зараз на сайті

На даний момент 29 гостей на сайті