Проведення навчально-методичної наради

З метою якісної підготовки проекту нового Положення про організацію професійної підготовкиперсоналу Державної кримінально-виконавчої служби України департамент по роботі з персоналом ДПтС України створив робочу групу з представників відомчих навчальних закладів.
15 листопада 2013 року на базі Білоцерківського училища ППП ДКВС України відділом навчальних закладів і професійної підготовки кадрів департаменту по роботі з персоналом ДПтС України було проведено навчально-методичну нараду з робочою групою щодо узгодження остаточного варіанту проекту Положення.

Розпочав нараду Запісочний Р.М., старший інспектор з особливих доручень відділу навчальних закладів і професійної підготовки кадрів департаменту по роботі з персоналом ДПтС України. Він звернув увагу присутніх на важливості проведення цього заходу та запропонував розглянути наступні питання:

  • Вимоги до персоналу, що прибуває на курсове навчання. Навчання персоналу з відривом від роботи та за місцем служби. Завершальний етап професійної підготовки, допущення до самостійного виконання посадових інструкцій. Професійна перепідготовка, підвищення кваліфікації та стажування персоналу в ДКВС України та в інших силових структурах.
  • Організація і проведення службової підготовки в органах, установах виконання покарань, слідчих ізоляторах та навчальних закладах ДПтС України. Планування, організація та контроль за проведенням занять із службової підготовки. Формування навчальних груп та підгруп в органах, установах виконання покарань, слідчих ізоляторах та навчальних закладах ДПтС України. Порядок ведення журналу обліку занять та відвідування занять із службової підготовки. Види дисциплін службової підготовки в ОВС та інших відомствах, включаючи цивільні.
  • Перевірка професійної підготовки персоналу. Порядок проведення щорічного атестування персоналу за підсумками навчального року із службової підготовки. Варіанти та порядок проведення тестування з фізичної підготовки. Аналіз та реалізація результатів перевірки.
  • Організація занять з фізичної підготовки. Види вправ з фізичної підготовки та нормативи для персоналу ДКВС України. Облік фізичної підготовки.

В обговоренні зазначених питань та наданні пропозицій щодо внесення змін активну участь взяли: Стуканов В.Б., начальник Білоцерківського училища ППП ДКВС України, Передерєєва Н.О., начальник Дніпродзержинського училища ППП ДКВС України, Скальський О.С., начальник Хмельницького училища ПКПП ДКВС України; Гомоляко О.О., перший заступник начальника училища - начальник навчального відділу Білоцерківського училища ППП ДКВС України, Чібісов О.В., перший заступник начальника училища - начальник навчального відділу Дніпродзержинського училища ППП ДКВС України, Семерунін Є.В., заступник начальника училища по роботі з особовим складом, стройової частини та режиму Дніпродзержинського училища ППП ДКВС України, Шквир О.Б., заступник начальника училища по роботі з особовим складом, стройової частини та режиму Хмельницького училища ПКПП ДКВС України, Захарченко Н.В., викладач-методист - начальник кабінету педагогічної майстерності Білоцерківського училища ППП ДКВС України, Заславська Л.В., старший викладач циклу спеціальних дисциплін Білоцерківського училища ППП ДКВС України та Коменотрус А.М., начальник Білоцерківської виправної колонії управління ДПтС України в місті Києві та Київській області (№35).

Навчально-методична нарада пройшла в діловій атмосфері. Показником її злагодженої роботи стало прийняття рішення - узагальнити надані пропозиції щодо внесення змін до Положення і до 22.11.2013 надіслати його проект до департаменту по роботі з персоналом ДПтС України.

Інформацію підготувала
викладач-методист Захарченко Н.В.

Зараз на сайті

На даний момент 32 гостей на сайті