Проведення спеціального об"єктового навчання з питань цивільного захисту

Відповідно до глави 10 Кодексу цивільного захисту України, Організаційно-методичних вказівок з підготовки працюючого населення до дій у надзвичайних ситуаціях на 2013 навчальний рік та Плану основних заходів цивільного захисту училища на 2013 рік, 12 листопада 2013 року в училищі проведено спеціальне об’єктове навчання з питань цивільного захисту на тему: "Дії керівного складу і сил цивільного захисту в умовах можливих терористичних проявів".

Навчання проводилося з метою досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту та персоналу училища в цілому при виконанні заходів щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з захистом персоналу в умовах можливих терористичних проявів. Спеціальне об'єктове навчання розпочалося на тлі "загострення загальнополітичної, кримінальної обстановки у місті та наявність інформації про вірогідні прояви кримінально-терористичного характеру, направлені проти співробітників органів правопорядку." Рішенням керівника навчання формування цивільного захисту було приведено у готовність до дій за призначенням та проведено їх огляд.

Учасники навчання негайно приступили до виконання попереджувальних заходів щодо посилення охорони та проведення заходів режимного характеру, направлені на захист життя та здоров'я персоналу і слухачів училища. Керівник ланки охорони громадського порядку призначив особовий склад ланки на патрулювання територією училища.
У 12 годин 45 хвилин черговому по училищу поступила ввідна про отримання повідомлення від невідомої особи про закладення вибухового пристрою у приміщенні навчального корпусу училища, після чого за умовним сигналом викладачі та чергова частина організовано провели екстрену евакуацію слухачів та персоналу училища у гуртожитки.

На навчальному місці силами особового складу рятувальної ланки (керівник Іщенко В.П.) та старшого інспектора ГРОС Вінярської Т.Д. було відпрацьовано евакуацію важливої документації (особових справ).


Злагоджено та оперативно діяв за ввідною щодо надання першої допомоги постраждалому при евакуації персонал санітарного поста (керівник Новородовська Н.М.) та рятувальної ланки.

Персонал ланки пожежегасіння (керівник Нечипоренко Я.А.) організовано та швидко діяв за навчальною ввідною щодо гасіння осередку пожежі у гаражу училища.

Участь у спеціальному навчанні взяв начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міста Кузнецов Ю.О., який довів учасникам навчання обстановку з питань цивільного захисту у місті та подякував персоналу за активну участь у навчанні. 
При підведенні підсумків навчання з питань цивільного захисту керівник навчання - начальник училища Стуканов В.Б. відмітив, що мета, яка ставилася перед проведенням навчання досягнута. Персонал отримав практичний досвід щодо порядку дій у разі виникнення надзвичайної ситуації, пов’язаної з захистом персоналу та слухачів училища в умовах можливих терористичних проявів.

Зараз на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті