Сприяємо реалізаціїї проекту "Підвищенння ефективності заходів правохоронних органів, пенітенціарної системи і наркологічної служби у відповідь на епідемію ВІЛ/СНІДу"

Протягом 07-10 жовтня 2013 року в м. Києві в конференц-залі готелю "Воздвиженський" проходив навчальний семінар на тему: "Вступний курс з питань моніторингу і оцінки діяльності щодо профілактики ВІЛ/СНІДу".

Ініціаторами та організаторами заходу стали Управління ООН із наркотиків та злочинності (UNODC)
та Агенство міжнародного розвитку США (USAID).  Тренерами виступили фахівці міжнародної програми MEASURE Evaluation - пан Олексій (м. Київ) і пані Зульфія (м. Санкт-Петербург).
Участь у навчальному семінарі взяли представники громадських організацій з усієї України, що спрямовують свою діяльність на боротьбу з ВІЛ/СНІД та працівники Державної пенітенціарної служби України, а саме: центрального апарату ДПтС України, Інституту кримінально-виконавчої служби, Чернігівського юридичного коледжу та Білоцерківського училища професійної підготовки персоналу ДКВС України. Училище представляла викладач-методист - начальник кабінету педагогічної майстерності Захарченко Наталія.

Отримані працівниками навчальних закладів ДКВС України нові знання, вміння і навички допоможуть ефективно провести моніторинг та оцінку ситуації щодо викладання та вивчення в органах та установах виконання покарань, відомчих навчальних закладах питань профілактики ВІЛ/СНІД, туберкульозу, гепатитів і вдосконалити навчально-професійні програми із зазначеної тематики, створити нові навчальні розробки.

Проведений семінар став кроком на шляху подальшої співпраці пенітенціарної служби України з Управлінням ООН із наркотиків та злочинності (UNODC) та сприяв виконанню Плану спільних заходів за першим компонентом "Підвищення кваліфікації персоналу в галузі профілактики ВІЛ/СНІДу".

Зараз на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті