Участь працівників училища в проекті «Підтримка в’язничної реформи в Україні»

09 вересня 2013 рокуу м.Київ в конференц-залі «АС» «Президент» відбулася зустріч-нарада з обговорення результатів імплементації пілотного проекту з впровадження методів пробації та початкового досвіду практичного застосування оцінки ризиків та потреб правопорушників на базі пілотних регіонів в рамках проекту Ради Європи «Підтримка в’язничної реформи в Україні».


Учасниками заходу були консультанти Ради Європи Мартін Седдон та Ірина Яковець, координатор проекту Ради Європи Володимир Головатенко та посадова особа апарату ДПтС України Ірина Карандюк, а також посадові особи обласних управлінь: начальника Полтавського міжрайонного відділу КВІ управління ДПтС України в Полтавській області Станіслава Левченка, старший інспектор Ленінського підрозділу КВІ  управління ДПтС України в Харківській області Олексій Лелюх.
Від Білоцерківського училища ППП ДКВС України був присутній Сергій Плаксивий, старший викладач циклу загальноправових дисциплін.
На зустрічі-нараді були заслухані звіти про проведену роботу в рамках проекту начальникаЖовтневого міжрайонного відділу КВІ управління ДПтС України в Харківській області Ольги Кашпуровської,  начальника Білоцерківського міськрайонного відділу КВІ управління ДПтС України у Київській області Олександра Ковганюка, начальника Полтавського міжрайонного відділу КВІ управління ДПтС України в Полтавській області Станіслава Левченката керівника пенітенціарного напрямку БА «Світло Надії» Романа Дрозда.
Отриману інформацію під час зустрічі-наради буде використано під час навчального процесу в Білоцерківському училищі.

Проведення зустрічі-наради з учасниками в рамках проекту Ради Європи «Підтримка в’язничної реформи в Україні» 09.09.2013 року.
Загальне фото учасників проекту Ради Європи «Підтримка в’язничної реформи в Україні» в м.Київ 09.09.2013 року.

Зараз на сайті

На даний момент 27 гостей на сайті