Знання - надійна і мирна зброя. Вони завжди разом з тобою.

День знань - особливе свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. У День знань 2013 року, як і щороку 1 вересня, вулиці українських, російських, та інших міст наповняться білими бантами, різноколірними букетами і загальним радісним відчуттям того, що попереду нова сторінка життя — цікава, барвиста і повна нових знань.
Не оминуло це свято і наше училище.
2 вересня в Білоцерківському училищі професійної підготовки персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулися святкові збори з нагоди державного свята Дня знань.

Розпочалося святкування звучанням Державного Гімну України та гімну Державної пенітенціарної служби України.

Відкрив урочисту частину зі словами привітання й побажаннями плідної роботи і успіхів у навчанні та службі, звісно ж, начальник училища полковник внутрішньої служби Стуканов Владислав Борисович:
«Щороку училище відзначає День знань. Проте початок навчального року в закладі розпочинається у січні й триває до грудня місяця. За 12 років безперервної діяльності нашого училища первинну професійну підготовку, професійну перепідготовку та підвищення кваліфікації пройшло майже 22 тисячі пенітенціарних працівників.
Бажаю всім слухачам ніколи не зупинятись на півдорозі, бути завжди наполегливими і впевненими у своїх силах, твердо крокувати дорогою знань, адже вона цікава і по-справжньому нескінченна!
Нагадаю, що діяльність Білоцерківського училища забезпечують 93 працівники. Як керівник, я знаю, як самовіддано ви, дорогі колеги, дбаєте про рідне училище. Дякую вам за щоденну кропітку працю, за те сердечне тепло, мудрість та знання, якими ви щиро ділитеся зі слухачами! Зичу вам здоров'я, добробуту, творчого настрою, натхнення та старанних вихованців!»

Також Владислав Борисович зачитав святкове привітання Голови Державної пенітенціарної служби України генерал-полковника внутрішньої служби Лісіцкова Олександра Володимировича.

Зі словом благословення звернувся до присутніх священик Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви отець Сергій.
Слово для привітання було надано старшому викладачу циклу психолого-педагогічних дисциплін майору внутрішньої служби Пахомову Іллі Володимировичу.

Від себе особисто та від імені усіх слухачів висловила вдячність Івко Ольга Миколаївна.
Свято 1 вересня, завжди залишається в пам'яті кожної людини.

 

Інспектор з культурно-масової роботи
старший лейтенант внутрішньої служби
Федоренко Л.В.

Зараз на сайті

На даний момент 26 гостей на сайті