Робоча зустріч у рамках реалізації проєкту «Супровід урядових реформ в Україні»

27 липня відбулась онлайн-зустріч співробітників Білоцерківської філії Академії ДПтС, представників Міністерства юстиції України, Департаменту з питань виконання кримінальних покарань та Проєкту «Супровід урядових реформ в Україні» (SURGe).

Мета зустрічі полягала в обговоренні можливостей запровадження інтерактивного курсу для навчання персоналу ДКВС України щодо оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення засудженими до позбавлення волі на базі інформаційно-ресурсного сайту Білоцерківської філії Академії ДПтС та освітній платформі Moodle.
Інтерактивний курс передбачає формування у персоналу компетенції з питань заповнення оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення та здійснення індивідуального планування роботи із засудженими; проведення мотиваційного консультування; стадії зміни поведінки людини та дії спеціалістів на кожній із них; планування інтервенцій та подолання опору засуджених під час проведення соціально-виховної роботи з ними.
Викладачі центру професійної освіти Білоцерківської філії Академії ДПтС висловили готовність до проведення навчання персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України, оскільки вони пройшли навчання для тренерів «Оцінка ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення засудженими до позбавлення волі та індивідуальне планування роботи з ними» та отримали відповідні сертифікати.
Подальшу співпрацю щодо впровадження інтерактивного курсу щодо оцінки ризиків вчинення повторного кримінального правопорушення засудженими до позбавлення волі заплановано на середину серпня 2021 року.

 

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті