До Дня Конституції України

До 25-й річниці Конституції України 26 червня 2021 року персоналом циклу загальноправових дисциплін за участі представників циклу підготовки персоналу пробації Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України було проведено ряд тематичних патріотично-виховних та освітніх заходів зі слухачами, котрі брали участь у очному етапі професійної підготовки.


Викладачем циклу загальноправових дисциплін Олександром Вишневським було проведено правове інформування слухачів з числа молодших інспекторів відділів нагляду і безпеки установ виконання покарань на тему: «Конституція України – Основний Закон України».

Викладачем циклу підготовки персоналу пробації Владиславом Ковтуном було організовано та проведено круглий стіл за участю слухачів з числа персоналу уповноважених органів з питань пробації на тему: «Роль та значення Основного Закону України у процесі національного державотворення».

Старшими викладачами циклів загальноправових дисциплін та підготовки персоналу пробації Тетяною Івашевою та Наталією Пєтєльніковою разом із слухачами з числа персоналу уповноважених органів з питань пробації було організовано та проведено тематичну правову гру «Конституція України: Що? Де? Коли?».

Загалом у окреслених заходах взяло участь 58 осіб.
Під час проведення заходів учасниками було проаналізовано та обговорено:
• основні етапи вітчизняного та світового конституціоналізму;
• значення Основного Закону України у розбудові правової держави;
• візію, місію та цінності, закріплені у Конституції України;
• роль та місце Конституції України у здійсненні пенітенціарної діяльності.

 

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті