Участь викладачів Центру у Всеукраїнському форумі психологів ДКВС України

24 червня 2021 року вперше в історії ДКВС України відбувся Всеукраїнський форум психологів слідчих ізоляторів та установ виконання покарань, який відвідали працівники Центру: старший викладач циклу психолого-педагогічних дисциплін Ілля Пахомов та старший викладач циклу підготовки персоналу пробації Ольга Щербатюк.

Під час заходу було презентовано «Робочу книгу психолога установ ДКВС України», що складається з восьми книг, де висвітлено основні функції та напрями професійної діяльності психологів установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, а також ситуації з їхньої практичної діяльності.
Участь у підготовці цієї книги взяли і працівники Центру: Ірина Клочко, Ілля Пахомов, Ольга Щербатюк та Андрій Єфремов. Співавторами були розроблені дві з восьми книг: «Психологічні особливості засуджених» та «Застосування міжнародних підходів в роботі психолога УВП та СІЗО».

Під час презентації книги Ілля Пахомов розкрив особливості індивідуального підходу до роботи з різними категоріями засуджених.

Надзвичайно цікавим для викладачів Центру були доповіді керівників благодійного фонду «Бібліотечна країна» Івана Степуріна, Фонду Девіда Лінча – Дмитра Овечкіна та Інституту психології імені Григорія Костюка – Сергія Максименка щодо застосування трансцендентальної медитації в процесі ресоціалізації засуджених.
Також викладачі Центру взяли участь у тренінгу з питань підвищення ефективності роботи психологів в напрямку профілактики та попередження суїциду в установах виконання покарань, який проводив доцент Київського університету імені Бориса Грінченка кандидат психологічних наук Вадим Суліцький.


 

Автор: в.о. начальника циклу ППД
підполковник вн. служби І.В. Пахомов
Фото автора

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті