Продовження навчання у межах проєкту NORLAU «Підготовка тренерів»

У період з 31 травня по 4 червня відбулися чергові онлайн сесії проєкту NORLAU «Підготовка тренерів», у яких брав участь співробітник Білоцерківського центру ПКП ДКВС України Владислав Ковтун - викладач циклу підготовки персоналу пробації.

Для проведення ІІІ навчального модуля за темою «Формування тренерських навичок» було запрошено практичних психологів та тренерів Надію Лунченко і Тетяну Гніду.
 


За ці дні було розгянуто питання основ тренінгової роботи та тренерських умінь. Представники проєкту NORLAU, Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України, Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, Державної установи «Центр пробації», Тренінгового центру прокурорів України, Національної школи суддів України практикувались у проведенні онлайн занять за професійно спрямованими тематиками персоналу пробації в Україні.

Варто зазначити, що отримані учасниками вміння та досвід стануть фундаментом для подальшої реалізації цього проєкту на практиці та допоможуть у навчанні персоналу пробації.

Автор: Владислав Ковтун
Фото: автора

Зараз на сайті

На даний момент 11 гостей на сайті