Спеціальне об’єктове тренування у Білоцерківському центрі

31 травня 2021 року в Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося спеціальне об’єктове тренування з цивільного захисту «Дії керівного складу та сил цивільного захисту при виникненні пожежі».

Його метою ставилося перевірити працездатність системи оповіщення про надзвичайну ситуацію та засобів пожежогасіння, провести евакуацію персоналу, слухачів та важливих документів, відпрацювати дії чергової частини, ланки пожежогасіння, рятувальної ланки та санітарного поста.
 


Захід проводився на виконання доручення Міністра юстиції України в межах загальнодержавних заходів забезпечення готовності органів цивільного захисту та населення до реагування на можливі надзвичайні ситуації в умовах ускладнення воєнно-політичної обстановки.

Напередодні відповідальні керівники та посадові особи Білоцерківського центру перевірили та уточнили план цивільного захисту на 2021 рік, ознайомили персонал, який входить до складу формувань ЦЗ, з внесеними до нього змінами.
 

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті