Завершення навчання для тренерів по проєкту Відділення «Шлях додому»

19 травня в рамках реалізації проєкту «NORLAU Probation Project», а саме проєктного компонента Відділення «Шлях додому» завершилася серія тренінгових занять для тренерів, у якому брали участь співробітники Білоцерківського центру ПКП ДКВС України – Наталія Пєтєльнікова та Віталій Музика.

Метою цього проєктного компонента є створення простору в установі виконання покарань, що буде сприяти зменшенню рецидивізму та удосконаленню системи виконання кримінальних покарань у вирішенні потреб засуджених на шляху до повернення у суспільство законослухняними та щасливими людьми.
Цікаве та насичене навчання відбулося за сприяння експертів проєкту: Ойвінда Алнеса, Марини Якубович та Гордія Сірого, співробітників Білоцерківського відділу з питань пробації та персоналу ДУ «Білоцерківської ВК №35».

Учасники тренінгу з Білоцерківського центру, щиро висловлюють вдячність експертам проєкту та іншим учасникам тренінгу за співпрацю та обмін досвідом і бажають, щоб усі отримання знання та навички обов’язково стали корисними у професійній діяльності.
 

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті