Відділення «Шлях додому»

"Підготовка до життя без злочинів – це підготовка до всього Вашого подальшого життя"
22 лютого у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України в рамках реалізації проєкту «NORLAU Probation Project» відбулася робота зустріч, що була присвячена впровадженню проєктного компонента Відділення «Шлях додому».

Його мета полягає у сприянні реалізації прогресивного режиму відбування покарання та більш ефективній підготовці засуджених до звільнення у сучасних установах виконання покарань України.
У робочій зустрічі взяли участь представники проєкту «NORLAU Probation Project», співробітники Білоцерківської виправної колонії №35, Білоцерківського міськрайонного відділу пробації, Білоцерківської служби у справах дітей та Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України.

Під час даної зустрічі Ойвінд Алнес розповів учасникам про позитивний досвід та поділився особливостями реалізації програм «Позитивне батьківство» та «Групове обговорення».
Особливу увагу було звернено на те, що концепція Відділення «Шлях додому» застосовує комплексний підхід і ґрунтується на тому, що для повернення засуджених до суспільства важливими є декілька факторів. Засуджені можуть працювати з цими факторами в установі виконання покарань у форматі як індивідуальних бесід, так і групових обговорень, а також під час бесід з представниками різних організацій. У Відділенні «Шлях додому» особливий наголос робиться на підготовці до життя після ув’язнення і тому Відділення тісно співпрацює з уповноваженим органом з питань пробації, державними органами та неурядовими організаціями. Представники останніх проводять регулярні зустрічі з засудженими у Відділенні. Таким чином засуджені можуть готуватися до життя після звільнення або переходу під нагляд уповноваженого органу з питань пробації.

Підсумовуючи, варто зазначити, що цей захід залишив після себе незабутні враження та став міцним фундаментом для подальшого розвитку у цій сфері.
 

Автори: Наталія Пєтєльнікова
Віталій Музика

Зараз на сайті

На даний момент 14 гостей на сайті