Навчально-методичні збори: від підсумків до перспектив

У період з 18 по 26 січня 2021 року в Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України (далі – Білоцерківський центр) відбулися планові навчально-методичні збори. Метою ставилося підбити підсумки роботи структурних підрозділів за минулий рік, спланувати діяльність закладу на 2021-й та провести навчання з підвищення педагогічної майстерності викладацького складу.

Традиційно захід розпочався засіданням педагогічної ради, вступне слово на якому виголосив начальник Центру полковник внутрішньої служби Олег Дука. Вимоги керівних документів та зміни у типових та робочих освітніх програмах, викладені у дорученні Міністерства юстиції України, присутнім довели заступник начальника центру – начальник навчального відділу Алла Григоренко та начальники циклів.


На фото: вступне слово начальника Центру полковника Дуки О. А.

Упродовж наступних днів присутні заслухали лекції «Корупційні ризики у системі вищої освіти України» та «Міжнародний пенітенціарний досвід», а також взяли участь у різноплановий заняттях.
Серед них факультативне з англійської мови «Breaking the law», тренінгове «Декларуємо доброчесно: права, обов’язки та відповідальність суб’єкта декларування», підсумкове за результатами проведених тренінгів «PRO колектив. Підсумки» та навчальний тренінг «Чому саме пробація?».
Крім цього, персонал та викладачі Центру переглянули й обговорили навчальний відеофільм «Цикл змін поведінки людини», створений на циклі психолого-педагогічних дисциплін, взяли участь у занятті Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA та в інформуванні до Дня Соборності України.


На фото: лекцію «Міжнародний пенітенціарний досвід» проводить викладач Слєпинцев М. С.


На фото: тренінг на тему: «Чому саме пробація ?» проводить начальник циклу пробації Івашев Є.В.


На фото: 22 січня 2021 року колектив центру провів зустріч, присвячену Дню Соборності України

Завершився захід розширеним засіданням педагогічної ради. На ньому керівництво центру та начальники основних структурних підрозділів прозвітували про роботу Білоцерківського центру у 2020 році та визначили завдання на 2021-й. Також були розглянуті проекти наказів про організацію навчально-виховного процесу на поточний рік; затвердження складу педагогічної ради та складу залікової комісії, графіки проведення й контролю навчальних та відкритих (показових) занять на І півріччя 2021 року.


На фото: про роботу навчального відділу Білоцерківського центру у 2020 році доповідає перший заступник начальника центру – начальник навчального відділу Григоренко А. М.


На фото: про роботу відділу по роботі з персоналом доповідає заступник начальника центру-начальник відділу по роботі з персоналом полковник Грозний І. В.


На фото: про роботу циклу загальноправових дисциплін у 2020 році доповідає начальник циклу підполковник Романюк О. В.


На фото: робота циклу психолого-педагогічних дисциплін розкрита у виступі начальника циклу майора Клочко І. М.


На фото: про виконану у 2020 році роботу звітує начальник циклу спеціальних дисциплін підполковник Похилько І.В.


На фото: звіт начальника циклу вогневої та фізичної підготовки майора Охоти А. М.


На фото: про роботу навчально-методичного кабінету доповідає Дєдухов В. В.

 

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті