Підписання меморандуму про співпрацю між Білоцерківським центром та Проєктом Пробації NORLAU

2 лютого відбувся візит представників норвежської делегації Проєкту Пробації NORLAU «Підтримка судової реформи в Україні через повномасштабне впровадження пробації в Україні» до Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.

Основною метою візиту стало підписання Меморандуму подальшої співпраці Білоцерківського центру та Проєкту Пробації NORLAU, який у свою чергу має формалізувати принципи співпраці та спільних дій його учасників.

До складу делегації увійшли: керівник Проєкту Сірі Фйортофт, міжнародний експерт Гейер Єнсен та національні експерти Артем Бабак, Юрій Луценко та Марина Якубович.

Під час візиту представниками делегації було оглянуто майбутній Освітній простір, у якому планується проведення спільних заходів (засідань Робочих груп, конференцій, круглих столів тощо) і навчальних тренінгів за участю національних та міжнародних експертів, які працюють з Проєктом Пробації NORLAU. У подальшому Освітній простір буде використовуватися також задля ефективного та якісного навчання вітчизняного пенітенціарного персоналу та персоналу органу пробації.

За результатами зустрічі сторонами було обговорено алгоритм подальшої співпраці та удосконалення вже напрацьованого досвіду у сфері впровадження сучасних та ефективних методів навчання пенітенціарного та пробаційного персоналу.
 

Зараз на сайті

На даний момент 13 гостей на сайті