Презентація інтерактивного курсу «Динамічна безпека, комунікативні навички та просоціальне моделювання»

17 грудня відбулася презентація триденного інтерактивного навчального курсу «Динамічна безпека, комунікативні навички та просоціальне моделювання». Захід відбувся за участі заступника Міністра юстиції України Віталія Василика, представників Департаменту з питань виконання кримінальних покарань, п'яти Міжрегіональних управлінь, відомчих навчальних закладів ДКВС України, а також міжнародних і національних експертів.

Курс було розроблено робочою групою Проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в'язничної реформи в Україні» (SPERU), у яку увійшли національні консультанти Проєкту Олег Дука та Євгеній Івашев.

Під час заходу начальником Білоцерківського центру ПКП ДКВС України Олегом Дукою та начальником циклу підготовки персоналу пробації Євгенієм Івашевим на розгляд учасників було представлено Посібник для тренера з реалізації інтерактивного курсу «Динамічна безпека, комунікативні навички та просоціальне моделювання», який дозволяє проводити очні тренінгові заняття із ключових питань, пов’язаних із реалізацією динамічної безпеки в установах виконання покарань, а також його онлайн версію.

Під час плідної дискусії учасниками було обговорено механізм запровадження та реалізації навчання вітчизняного пенітенціарного персоналу за представленими матеріалами інтерактивного курсу у тому числі із врахуванням запроваджених проти епідеміологічних заходів.

Спільний проєкт "Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки в'язничної реформи в Україні" (SPERU) покликаний підвищити рівень застосування методів та інструментів сучасного пенітенціарного менеджменту для досягнення в'язничного режиму, заснованого на реабілітаційних засадах.

Зараз на сайті

На даний момент 16 гостей на сайті