Проєкт Пробації NORLAU: співпраця з Білоцерківським центром виходить на новий рівень

«Дуже приємно повернутися в стіни Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України і зустріти тут тих, з ким довелося починати нашу спільну роботу на попередніх стадіях». Цими словами під час чергового візиту до навчального закладу привітала його керівництво і викладачів Сірі Фйортофт – експертка проєкту Пробації NORLAU «Підтримка судової реформи через повномасштабне впровадження служби пробації в Україні».
Метою відвідин норвезької делегації було підбиття підсумків попередньої діяльності багаторічного проєкту, обговорення напрямів подальшої співпраці, а також знайомство з представниками нової робочої групи, яка продовжуватиме реалізацію наступних запланованих заходів.

На початку зустрічі начальник Центру полковник внутрішньої служби Олег Дука поінформував присутніх про участь навчального закладу в реалізації проєкту Пробації NORLAU, а також окреслив подальші можливості розвивати та поширювати напрацьований раніше досвід.

За його словами, проєкт Пробації NORLAU відіграє провідну роль у підготовці персоналу та надає можливість швидко впроваджувати в навчальний процес нові підходи та інструменти професійної діяльності. Сірі Фйортофт, своєю чергою, висловила впевненість у тому, що в разі розширення формату спільної роботи представництво Білоцерківського центру ПКП ДКВС України також розшириться.

«Ми вважаємо особовий склад Білоцерківського центру важливим ресурсом для реалізації подальших цілей і завдань проєкту Пробації NORLAU і сподіваємося на плідну роботу з оновленим складом робочої групи», – резюмувала вона.
До нової команди проєкту Пробації NORLAU увійшли Гейер Єнсен (Норвегія) – керівник Відділу пробації Адгеру; Ойвінд Алнес (Норвегія) – керівник УВП; Сірі Фйортофт (Норвегія) – керівник УВП, представник проєкту Пробації NORLAU; Гордій Сірий (Україна) – експерт NORLAU з питань УВП; Юрій Луценко та Марина Якубович (Україна) – експерти NORLAU з питань пробації та УВП в Білоцерківському пілотному офісі.

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті