Технічна підтримка МКЧХ для Білоцерківського центру

Візити представників Міжнародного Комітету Червоного Хреста (далі – МКЧХ) до Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України (далі – Білоцерківського центру) давно стали доброю традицією і мають багаторічну історію.

На базі навчального закладу неодноразово проводилися спільні міжнародні зустрічі, семінари, різноманітні організаційні заходи закордонних та українських пенітенціаріїв щодо втілення пілотних проектів, а також заняття, тренінги, курси, в тому числі в режимі онлайн, та багато іншого.
Але не менш важливе значення для Білоцерківського центру має технічна допомога, яку періодично надає організація. Ось і цього разу міжнародний радник з пенітенціарних питань МКЧХ Зоя Хасія та національний радник з пенітенціарних питань МКЧХ Ганна Бобко завітали не з порожніми руками. Вони передали у користування викладачам низку сучасних технічних засобів, серед яких мультимедійний проектор, аудіопідсилювач, аудіомікшер, бездротові та стаціонарні мікрофони, додаткове обладнання для відеокамери, сучасний фотооб’єктив та багато іншого.

– Свого часу в себе на Батьківщині, в Грузії, мені також довелося очолювати схожий навчальний заклад, – розповіла міжнародний радник з пенітенціарних питань МКЧХ Зоя Хасія. – Тому добре знаю ваші потреби і маю глибоке переконання, що розвиток пенітенціарної системи загалом безпосередньо залежить від фаховості викладачів і технічних можливостей якісно підготувати персонал. Я дуже рада, що ми змогли підтримати вашу роботу технічними засобами. Особливо в період, коли у всіх країнах світу все більшої актуальності набуває онлайн-навчання. Хочу запевнити, що ми й надалі продовжуватимемо співпрацю з Білоцерківським центром і подібні зустрічі відбуватимуться ще не раз.

Показово, що передача технічних засобів відбувалася в «Освітньому просторі з прав людини та сучасного пенітенціарного менеджменту». Облаштування цієї по-європейському сучасної навчальної аудиторії стало можливим також завдяки допомозі МКЧХ.
– Міжнародний Комітет Червоного Хреста робить корисну і вкрай важливу справу, – прокоментував подію начальник Білоцерківського центру ПКП ДКВС України полковник внутрішньої служби Олег Дука. – Ми дуже вдячні за турботу й увагу до нашого навчального закладу. У майбутньому ця техніка допомагатиме викладачам створювати нові навчальні ресурси для слухачів та проводити заняття, в тому числі дистанційно або в режимі онлайн.

На завершення візиту представники МКЧХ та керівництво Білоцерківського центру обговорили низку спільних заходів, які планується втілити найближчим часом.
 

Зараз на сайті

На даний момент 24 гостей на сайті