Навчання відновлено!

"Свобода нічого не вартує, якщо вона не включає в себе свободу помилятися…" Магатма Ґанді
У межах реалізації Курсів з розвитку соціальних та життєвих навичок для засуджених продовжується співпраця Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України та Державної установи виконання покарань «Білоцерківська виправна колонія (№35)», яка розпочалась у 2018 році.

Курси передбачають 13 навчальних занять, а процес навчання триває близько трьох місяців.
За цей час сертифікати про успішне проходження навчання отримали три групи засуджених.
Наразі розпочала навчання – четверта група. 21 липня було проведено перше заняття викладачами Білоцерківського центру Наталією Пєтєльніковою та Віталієм Музикою на тему: «Як бути законослухняним громадянином».

Важливість теми полягає в тому, що протягом усього часу відбування покарання в місцях позбавлення волі, людей не покидають думки: «Як же жити на свободі? Чи змінився світ за ґратами за той час поки я був тут? Та як цей світ зустріне мене?». Саме пошуку відповідей на ці та інші питання і було присвячене заняття.

28 липня викладачі Білоцерківського центру ПКП ДКВС України Іван Похилько та Ірина Клочко провели друге заняття для засуджених Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)» у межах реалізації Курсів на тему: «Управління гнівом».

Під час нього викладачі ознайомили засуджених з гнівливим спектром емоцій, визначили причини виникнення агресії та розвивали навички саморегуляції, розглянули інструменти ефективної та конструктивної взаємодії між людьми.
Викладачі Білоцерківського центру сподіваються, що пройдені тренінги сприятимуть формуванню готовності у засуджених дотримуватися соціально прийнятих норм та ненасильницьких моделей поведінки, що значно покращить адаптацію до життя у суспільстві.

Зараз на сайті

На даний момент 33 гостей на сайті