Знання, що збережуть здоров’я: відео «Віртуальна в’язниця: дії під час епідемії COVID-19»

У той час коли світ зіштовхнувся з проблемою пандемії нової коронавірусної інфекції Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) створив навчальний матеріал до програми «Віртуальна в’язниця: дії під час епідемії COVID-19» для використання в пенітенціарних системах країн світу. Це серія із трьох навчальних фільмів, створених за допомогою комп’ютерної графіки.

До недавнього часу не існувало україномовної версії. Нині переклад і створення україномовної версії, включно із озвученням персонажів, здійснили фахівці Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України. Організаторами роботи виступили регіональний радник з пенітенціарних питань Зоя Хасія та начальник Білоцерківського центру Олег Дука. Переклад здійснили Алла Григоренко та Сергій Басараб, озвучили персонажів фільмів Олег Дука, Євген Івашев, Ольга Щербатюк та Аліна Касянчук, монтаж виконав Олександр Чушкін.
Навчальні фільми «Віртуальна в’язниця: дії під час епідемії COVID-19» можуть використовуватись установами виконання покарань та навчальними закладами у межах організації повсякденної життєдіяльності ув’язнених, службової підготовки й навчання персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України. Фільми рекомендується переглядати у супроводі кваліфікованих спеціалістів з чітко визначеною метою, знанням відповідей, що стосуються COVID-19, спеціально розробленими педагогічними методами і поясненнями обмежень цих процедур.Навчальні фільми «Віртуальна в’язниця: дії під час епідемії COVID-19» можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/playlist?list=PL4i4foc9kCkJK4BprKLuD3cL7lOusfcqV
Довідково:
Кожна частина навчальних фільмів розрахована на свою аудиторію: ув’язнені, персонал та відвідувачі установ виконання покарань. У них йдеться про можливі проблеми, які можуть з’явитися під час спалаху епідемії COVID-19 у місцях позбавлення волі, а також розглядаються шляхи протидії розповсюдженню коронавірусу.
Зокрема, ув’язнені можуть дізнатися про симптоми хвороби, поводження у разі їх виявлення, особливості дотримання розпорядку дня, особистої гігієни тощо. У частині для персоналу йдеться про те, як адаптувати щоденну діяльність для запобігання поширенню вірусу, реагувати на можливий спалах захворювання та діяти у надзвичайних ситуаціях. Відвідувачі установ можуть дізнатися про ймовірні обмеження, що діятимуть в разі виявлення коронавірусної інфекції.

 

Зараз на сайті

На даний момент 39 гостей на сайті