Нульова толерантність до корупції – запорука успішної та ефективної держави

Традиційно до участі у навчальному процесі Білоцерківським центром підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України (далі - Центр) запрошуються діючі співробітники органів та установ, функції та повноваження яких є дотичними до кримінально-виконавчої діяльності.

04 березня відбулася зустріч слухачів категорії заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи із детективом Національного антикорупційного бюро України Наталією Дерій. Обговорювалися питання запобігання та протидії корупції в органах і установах виконання кримінальних покарань. Участь в ній взяли також викладачі Центру, котрі працюють над відповідною тематикою.
Під час зустрічі було обговорено аспекти профілактики та протидії корупційним проявам під час виконання кримінальних покарань, безальтернативності нульової толерантності до будь-яких проявів корупції серед персоналу ДКВС України, під час повсякденної службової діяльності.

Інформація, яка була надана під час зустрічі, буде активно використовуватися викладачами під час проведення навчальних занять з персоналом Державної кримінально-виконавчої служби України.
ДОВІДКОВО! Національне антикорупційне бюро України є державним правоохоронним органом, на який покладається попередження, виявлення, припинення, розслідування та розкриття корупційних правопорушень, віднесених до його підслідності, а також запобігання вчиненню нових. Завданням Національного бюро є протидія кримінальним корупційним правопорушенням, які вчинені вищими посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та становлять загрозу національній безпеці, а також вжиття інших передбачених законом заходів щодо протидії корупції.

Автор: Івашева Т., фото Басараб С.

Зараз на сайті

На даний момент 34 гостей на сайті