Правопросвітницький захід

На початку березня у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбулося семінарське заняття зі слухачами категорії заступників начальників установ із соціально-виховної та психологічної роботи, яке провели незалежні експерти Громадської організації «Український інститут з прав людини» Євген Нєцвєтаєв та Дмитро Жупанов.

Правопросвітницький захід під назвою «Міжнародні стандарти поводження із засудженими: з акцентом на запобіганні катуванням та жорстокому поводженню» мав на меті ознайомити викладачів та слухачів Центру з міжнародною нормативною базою у цій сфері, особливостями реалізації деяких положень цих документів в українських реаліях, а також розглянути практику рішень Європейського суду з прав людини. Зокрема, щодо порушень в Україні статті 3-ї Європейської конвенції з прав людини «Заборона катувань».
Моніторингові візити до установ Державної кримінально-виконавчої служби України представники Громадської організації «Український інститут з прав людини» здійснюють другий рік поспіль. Їх результатом є рекомендації щодо покращення стану дотримання прав людини у пенітенціарних установах.

Євген Нєцвєтаєв та Дмитро Жупанов також підняли проблемні питання, що виникають під час моніторингів місць несвободи, та відповіли на питання слухачів. Особлива увага приділялася проблемам діяльності соціально-психологічної служби установ виконання покарань, їх функціям та завданням у сучасних реаліях.
 

Зараз на сайті

На даний момент 31 гостей на сайті