День безпечного Інтернету

11 лютого 2020 року у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України відбувся виховний захід зі слухачами, присвячений Дню безпечного Інтернету.

Цей день, який щороку відзначають на початку лютого, запровадили в мережі Insafe та Inhope за підтримки Європейської комісії для просування безпечного та позитивного використання цифрових технологій.

Ведучий заходу, Петро Мадюдя, розповів слухачам про необхідність критичного мислення при користуванні всесвітньою мережею. Адже власна цифрова грамотність та відповідальне ставлення до сучасних технологій допоможуть впевнено почуватися в світі інформаційних технологій та не стати жертвою інтернет-шахрайства, яке нині дуже поширене у світовому «інтернет-павутинні».

Під час заходу слухачі мали також нагоду переглянути фільм «Інтернет-залежний», в якому йдеться про те, як жителі Китаю борються з залежністю від онлайн ігор та їх наслідків. У ньому були наведені типові приклади інтернет-залежності та шляхи боротьби з цією «хворобою». Варто додати, що демонстрація фільму «Інтернет-залежний» відбувалася в межах кіноклубу про права людей Docudays UA.

Автор: А. Вдовиченко, фото  С. Бєсараб

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті