Впровадження ґендерних підходів у діяльності Міністерства юстиції України

10 лютого 2020 року відбулося засідання робочої групи з впровадження ґендерних підходів у діяльності Міністерства юстиції України. Цей захід проходив у межах реалізації Меморандуму про взаєморозуміння між Структурою ООН з питань ґендерної рівності у партнерстві з громадською організацією Центр «Ла Страда-Україна» та Міністерством юстиції України.

У засіданні взяла участь Тетяна Івашева - старша викладачка циклу загальноправових дисциплін Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України.
Під час зустрічі програмна координатора проєкту ООН Жінки Галина Мещерякова підкреслила, що в основі державної політики лежить забезпечення рівних прав чоловіків та жінок. Дуже важливо, за її словами, підвищувати кваліфікацію ґендерних фахівців, інтегруючи ґендерну політику в освітні програми.

Директоркою Департаменту моніторингу, експертизи та адвокації громадської організації «Ла Страда-Україна» Катериною Бороздіною було презентовано дорожню карту (план дій) для Міністерства юстиції України щодо посилення інтеграції ґендерного компоненту в політику і процедури Міністерства, а також обговорено подальші кроки реалізації технічної підтримки Міністерству юстиції України щодо інтеграції ґендерних підходів та навчання спеціалістів.

Автор: Т. Івашева, фото автора

Зараз на сайті

На даний момент 15 гостей на сайті