Запровадження платформи онлайн-навчання для пенітенціарного персоналу та персоналу пробації України

30 січня у м. Києві відбулася презентація платформи онлайн-навчання для пенітенціарного персоналу та персоналу органу пробації України. Указаний ресурс розроблено Білоцерківським центром підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України за фінансової допомоги Міжнародного Комітету Червоного Хреста та технічної підтримки компанії Техноматика.

У заході взяли участь представники Міністерства юстиції України, Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, Державної установи «Центр пробації», Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України, Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Заступник міністра юстиції Віталій Василик наголосив присутнім про абсолютний пріоритет якісного навчання пенітенціарного персоналу та персоналу органу пробації України, як запоруку якісних позитивних змін у вітчизняній сфері виконання кримінальних покарань.

Із словами вдячності за багаторічну ефективну співпрацю до присутніх звернулася пані Флоранс Жиллєтт, Голова делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста та Олег Дука, начальник Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України. 

Під час зустрічі учасники обговорили концепцію використання та розвитку платформи електронного навчання, а також напрями подальшого вдосконалення розвитку професійної компетентності пенітенціарного персоналу та персоналу органу пробації України.ДОВІДКОВО. Створення платформи онлайн-навчання розпочалося у вересні 2018 року під час проведення практичного семінару «Розробка платформи онлайн-навчання для пенітенціарного персоналу України». Організатором цього заходу виступив Міжнародний Комітет Червоного Хреста.
Впродовж семінару робочими групами у складі представників Міністерства юстиції України, Адміністрації ДКВС України, міжрегіональних управлінь з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, закладів освіти ДКВС України було обговорено тематику і формат онлайн платформи для навчання персоналу ДКВС України та прийнято проект програми навчання пенітенціарного персоналу, який складається з 12 тем:

1. Пенітенціарна політика в Україні
2. Основоположні права людини. Міжнародні стандарти поводження із засудженими.
3. Динамічна безпека в установах виконання покарань
4. Процедурна (адміністративна) безпека в установах виконання покарань.
5. Фізична безпека в установах виконання покарань.
6. Основи кримінології.
7. Основи пенітенціарної психології та педагогіки.
8. Основи кримінального права України.
9. Основи кримінально-виконавчого права України.
10. Порядок та умови проходження служби в Державній кримінально-виконавчій службі України.
11. Основи безпеки життєдіяльності.
12. Дотримання вимог антикорупційного законодавства персоналом ДКВС України.

Наповнення прийнятого проекту програми здійснювалося викладацьким складом Білоцерківського центру. Так, було підготовлено методичні матеріали для 12 тем, презентації та відеоматеріали до них.
Анонсована платформа онлайн-навчання може використовуватися у повному обсязі для службової підготовки осіб рядового і начальницького складу ДКВС України та зробить ці заняття якісними, інтерактивними, цікавими та інформативними на зразок найкращих європейських навчальних курсів, оскільки створена на базі одного з топових редакторів електронних курсів Articulate 360.
Перевагами використання цієї платформи є те, що вона доступна без відриву від основної роботи та простій процедурі реєстрації слухачів на платформі з будь-якого гаджету: чи то смартфон, чи планшет, чи стаціонарний комп’ютер.

Платформа онлайн-навчання для пенітенціарного персоналу України розміщена на навчальній платформі «Moodle» Білоцерківського центру у вільному доступі за посиланням: https://moodle.i-rc.org.ua/course/view.php?id=61 (Увага!!! Для входу натиснути "Увійти як гість"!)
Чекаємо усіх бажаючих на онлайн-навчання!

Зараз на сайті

На даний момент 17 гостей на сайті