Просування міжнародних стандартів поводження з неповнолітніми, що перебувають в конфлікті з законом

"Гідність держави зрештою залежить від гідності особистостей, які її створюють…" Дж. Міль
У період з 23 по 24 січня відбувся фінальний тренінг у рамках проекту «Просування міжнародних стандартів поводження з неповнолітніми у виправних та виховних установах України» в якому взяли участь представники Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України – Віталій Музика та Кристина Астаф’єва.

Проект реалізується Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) та громадською організацією MART у партнерстві з Освітнім домом прав людини – Чернігів за підтримки Фонду домів прав людини (Осло, Норвегія) та програми «Зміни в регіоні RITA» (Польща).

Тренінг проходив в Освітньому домі прав людини в м. Чернігові. Під час заходу учасниками були презентовані напрацювання виконані в рамках проекту, а саме сценарії навчальних занять, які були проведені у спеціальних виховних та навчальних установах. Експерти з Гельсінського Фонду з Прав Людини Ельжбета Чиж та Богна Хмілевська надали коментарі та рекомендації щодо відповідності змісту занять міжнародним стандартам прав людини та прав дитини.

Також, учасники мали чудову змогу обмінятися досвідом, актуалізувати проблемні питання в системі ресоціалізації дітей та спланувати спільну подальшу співпрацю.
Загалом тренінг допоміг зрозуміти, що лише комплексна, систематична та цілеспрямована робота з неповнолітніми засудженими забезпечить їх успішну реінтеграцію в соціум!

Представники Білоцерківського центру висловлюють вдячність організаторам даного заходу за яскравий і насичений тренінг та бажають подальшого розвитку проекту й вагомих досягнень у майбутньому!

 

Автор: Музика В. В., фото автора

Зараз на сайті

На даний момент 21 гостей на сайті