Научання жити на свободі без злочинів – запорука зменшення їх рецидиву

24 грудня викладачі Білоцерківського центру підвищення кваліфікації Державної кримінально-виконавчої служби України Олег Романюк та Олександр Вишневський провели чергове заняття в межах навчального курсу «Розвиток соціальних та життєвих навичок у засуджених» із засудженими Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№ 35)» з метою їх підготовки до звільнення.

Метою заняття було формування та розвиток у засуджених навичок щодо пошуку житла. Учасники визначили основні проблеми, з якими можуть зіштовхнутися засуджені при звільнені з установи виконання покарань (у аспекті пошуку житла), розглянули основні шляхи виходу із окреслених проблемних життєвих ситуацій, склали алгоритм першочергових заходів із пошуку житла (у тому числі із залученням суб’єктів, які надають відповідні послуги).

Отримані знання та навички мають посилити мотивацію до змін наших дорослих учнів, а також покликані зміцнити їхню віру у власні сили. Адже кінцевий вибір Людина має зробити сама. Врешті-решт усі ми поєднані однією метою – щасливе життя!

Автор: Вишневський О.С.
Фото: Приходько А.Ю.

Зараз на сайті

На даний момент 8 гостей на сайті