Темою «Спілкування з родиною та друзями» розпочато черговий Курс розвитку соціальних та життєвих навичок

3 грудня на базі Державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)» для засуджених, які перебувають в дільниці ресоціалізації, відбулось перше заняття у межах навчального курсу «Розвиток соціальних та життєвих навичок у засуджених».

Викладач циклу спеціальних дисциплін Дмитро Коваленко та старший викладач циклу підготовки персоналу пробації Ольга Щербатюк провели заняття із засудженими на тему «Спілкування з родиною та друзями» з метою підготовки їх до звільнення.
Розлука з родиною та друзями – одна з основних проблем засуджених. Важливим завданням даного заняття було заохочення до максимального використання обмежених можливостей спілкування. Під час заняття засуджені отримали інформацію щодо безконфліктного спілкування з рідними і близькими, розробили алгоритм спілкування по телефону, обговорили який внесок в життя родини вони можуть зробити перебуваючи у місцях позбавлення волі і підтримуючи зв’язок шляхом листування, побачень та телефонних розмов, роблячи знаки уваги рідним.

Заняття з даної тематики є актуальними для засуджених, оскільки спонукають їх замислитись над важливістю підтримки родинних зав’язків та пробудити внутрішню мотивацію до позитивних змін. Проведення таких Курсів забезпечує більш успішну адаптацію засуджених до життя на волі та сприяє їх виправленню і ресоціалізації.

Автор: Коваленко Д.А., фото автора

 

Зараз на сайті

На даний момент 18 гостей на сайті