Візит заступника Міністра юстиції України

3 грудня на запрошення начальника Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України полковника внутрішньої служби Олега Дуки навчальний заклад відвідав заступник Міністра юстиції України Віталій Василик, який перебував на урочистостях з нагоди відкриття Білоцерківського модельного офісу пробації.

Заступник Міністра ознайомився зі специфікою діяльності закладу, навчальними програмами, умовами навчання та проживання слухачів.
У конференційній залі до уваги профільного заступника Міністра було запропоновано виставку навчальних посібників, відеофільмів та інших матеріалів, підготовлених безпосередньо викладацьким складом Центру, а також у співпраці з вітчизняними та закордонними закладами, які опікуються пенітенціарною тематикою.

Знайомство з Центром продовжилося в аудиторіях: «Освітній простір з прав людини та пенітенціарного менеджменту», «Освітній простір з питань безпеки в установах виконання покарань». Крім того Віталій Валентинович відвідав навчальну аудиторію для підготовки спеціалістів інженерно-технічних засобів охорони, зв’язку та інформатизації, комп’ютерний клас, навчально-методичний кабінет ( центр дистанційного навчання) тощо.

Ці об’єкти навчальної матеріально-технічної бази мають сучасний дизайн та новітнє обладнання. Їх поява – результат плідної співпраці Білоцерківського центру ПКП ДКВС України з низкою міжнародних організацій, таких як: представництво Ради Європи та Європейського Союзу, Міжнародний Комітет Червоного Хреста, Консультативна місія ЄС та інших.

Особливу увагу заступника Міністра юстиції України Віталія Василика привернула діяльність навчально-методичного кабінету (центру дистанційного навчання). Специфіка його діяльності полягає в тому, що слухачі можуть самостійно опановувати відповідний навчальний курс і по його закінченню складати тестування. Все відбувається в онлайн режимі без відриву від основної діяльності.

Не менш важливим візит заступника Міністра став для слухачів Центру – персоналу, який працює безпосередньо в установах виконання покарань. Віталій Василик зустрівся з категорією заступників чергових помічників начальників установ та інспекторів відділу нагляду і безпеки. Він вислухав їхні проблеми та побажання щодо проходження служби, матеріального, соціального забезпечення тощо. Пообіцяв всіляко сприяти тому, щоб служба в ДКВС України була комфортною і престижною.
 

Зараз на сайті

На даний момент 19 гостей на сайті