Молодіжний обмін у Литві

Представник Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України Анна Вдовиченко взяла участь у міжнародному молодіжному обміні «Melting Pot».

Цей проект реалізується Європейською Комісією у рамках «Еразмус +» – програми, яка має на меті співпрацю і партнерство у сфері освіти, професійної підготовки, молодіжної політики та спорту. Україна разом з понад 150-ма державами світу є однією з країн-партнерів програми, розрахованої на період з 2014 по 2020 роки.

Черговий захід, що відбувся у литовському Вільнюсі, зібрав 35 учасників віком від 18 років. Представники Греції, Грузії, Данії, Італії, Литви, Болгарії та України презентували свої країни, знайомили присутніх зі звичаями та традиціями, розповідали цікаві факти. Молодіжний обмін проводився з використанням різноманітних форм неформальної освіти: робота в групах, парах, воркшопи, рольові ситуації, психологічні вправи, квести тощо.
Загалом проект мав на меті створити умови для руйнування міжкультурних стереотипів та налагодити дружні стосунки між молодими людьми різних країн. На завершення заходу його учасники організували і провели соціальну акцію: опитували жителів Вільнюса та залучали їх до танцювального флешмобу. Це стало доброю нагодою для литовців та їхніх гостей більше дізнатися про культурне розмаїття різних країн, порозумітися, знайти спільні інтереси та цінності.

Автор: Вдовиченко Анна
фото автора

Зараз на сайті

На даний момент 6 гостей на сайті