Завершення Курсів з розвитку соціальних та життєвих навичок – запорука успіху в майбутньому

21 жовтня було завершено цикл тренінгових занять з засудженими дільниці ресоціалізації державної установи «Білоцерківська виправна колонія №35» з курсу «Розвиток соціальних та життєвих навичок у засуджених».

Цей курс підготовлено в рамках проекту «Подальша підтримка пенітенціарної реформи в Україні», що спільно фінансується Європейським Союзом та Радою Європи.
Він включає 13 тем, що спрямовані на розвиток важливих соціальних навичок, зменшення рівня правопорушень, допомогу засудженим вирішувати проблеми, які можуть постати перед ними після звільнення. Реалізація цього Курсу викладачами центру дозволила отримати додатковий досвід роботи з засудженими та самостійно апробувати тематику занять.

Завершальним етапом проведених занять Курсу стало підведення підсумків навчання засуджених та вручення їм відповідних Сертифікатів начальником Білоцерківського центру ПКП ДКВС України полковником внутрішньої служби Дукою О.А. та начальником державної установи «Білоцерківська виправна колонія (№35)» полковником внутрішньої служби Поночовним Є.В.

Засуджені висловили слова вдячності викладацькому складу, керівництву Білоцерківського центру та адміністрації Білоцерківської виправної колонії №35 за надану можливість пройти змістовне навчання з підготовки до звільнення.
У свою чергу, викладацький склад сподівається, що слухачі Курсу зможуть ефективно застосувати отримані знання та навички і це позитивно вплине на їх подальше життя.

Автор: Похилько І.В.
фото автора

Зараз на сайті

На даний момент 30 гостей на сайті