Важливість дотримання прав людини

"Свобода означає абсолютне верховенство прав людини…" Франклін Рузвельт
10 жовтня до Білоцерківського центру ПКП ДКВС України завітали незалежні експерти громадської організації «Український інститут з прав людини»Євген Нєцвєтаєв та Дмитро Жупанов.
Експерти зустрілися зі слухачами, які є практичними працівниками, що обіймають посади чергових помічників начальників установ виконання покарань.

Під час зустрічі було проведено правопросвітницький захід на тему: «Міжнародні стандарти поводження з в’язнями: з акцентом на запобіганні катуванням та жорстокому поводженню», на якому наші слухачі мали змогу ознайомитися з міжнародними стандартами у сфері поводження із засудженими та особливостями реалізації деяких положень цих документів в українських реаліях. Також, детально зупинилися на питаннях розуміння такого явища, як катування та розглянули практику рішень Європейського суду з прав людини, а саме порушення в Україні статті 3 Європейської конвенції з прав людини – «Заборона катувань».

Експертами, також, були підняті проблемні питання щодо практичної реалізації деяких прав засуджених в установах виконання покарань та були надані відповіді на всі запитання, що з’являлися у слухачів.

Сподіваємося, що отримана інформація стане корисною персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України при виконанні своїх професійних обов’язків у майбутньому.

Представники Білоцерківського центру від щирого серця висловлюють вдячність Євгену Нєцвєтаєву та Дмитру Жупанову за проведення такого яскравого та корисного заходу та бажають подальших досягнень у справі захисту прав людини !

Автор: Музика В. В.
Фото: Мандра В. І.

Зараз на сайті

На даний момент 37 гостей на сайті