Дотримання прав дитини в конфлікті з законом

"Для мене не важливо, на чиєму боці сила; важливо те, на чиєму боці право…" В. Гюго
У період з 29 вересня по 1 жовтня представники Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу Державної кримінально-виконавчої служби України – Музика В. В., Астаф’єва К. Ю. та Ковтун В. Р. брали участь у тренінгу «Дотримання прав дитини в конфлікті з законом в системі ресоціалізації».

Тренінг проходив у рамках проекту «Просування міжнародних стандартів поводження з неповнолітніми у виправних та виховних установах України». Даний проект реалізується Гельсінським Фондом з Прав Людини (Варшава, Польща) та громадською організацією MART у партнерстві з Освітнім домом прав людини – Чернігів за підтримки Фонду домів прав людини (Осло, Норвегія) та програми «Зміни в регіоні RITA» (Польща).
Тренінг проходив в Освітньому домі прав людини в м. Чернігові. Протягом трьох днів учасники змогли розширити свої знання у сфері розуміння сутності прав дитини, отримали знання про способи виявлення порушень цих прав, а також, обговорили ефективні механізми реалізації прав дітей, які перебувають у конфлікті з законом.

Для забезпечення ефективності навчання організаторами заходу було запрошено велику кількість експертів, що люб’язно ділилися своїми знанням та практичним досвідом у сфері захисту прав дитини. Серед них були досвідчені експерти в галузі правозахисної діяльності та монітори Національного превентивного механізму, а саме: Сергій Буров, Павло Пархоменко, Ельжбета Чиж, Дмитро Науменко та інших.

Також, під час тренінгу учасники познайомилися зі значною кількістю інтерактивних методів навчання, а саме: майстер-класами, дискусіями, знайомствами з інноваційними практиками, і навіть, прийняли участь в розробці інструментарію моніторингу місць несвободи, в яких знаходяться неповнолітні.

Представники Білоцерківського центру від щирого серця висловлюють вдячність Координатору Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» – Сергію Бурову та організаторам даного заходу за яскравий і насичений тренінг та бажають подальшого розвитку проекту й вагомих досягнень у майбутньому!
 

Автор: Музика В. В.

Зараз на сайті

На даний момент 35 гостей на сайті